Hakkımızda

Hakkımızda

KOBİZON PDM bölgesinde faaliyet gösteren KOBİ’lere çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Günümüz ekonomik sisteminde artan dijitalleşme ile birlikte geleneksel yöntemlerle üretim yapan işletmelerin rekabette dezavantajlı konuma geldikleri görülmektedir. Üretimden satış ve pazarlamaya kadar her alanda baş döndürücü bir gelişme yaşanmaktadır. Bu değişimin yönetilmesi noktasında KOBİZON sizlere çözüm ortaklığı sunmaktadır.

GELİN DEĞİŞİMİ BİRLİKTE YÖNETELİM….

Yaklaşımımız Ne Yapıyoruz ?

KOBİZON Proje Danışmanlık ve Yazılım Ticaret Limited Şirketi 21.02.2019 tarihinde Zonguldak Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyete başlamış olup akademisyen bir şirkettir. Şirketlere kurumsal yazılım çözümleri gerçekleştirmeyi hedef alan şirket Zonguldak Teknoloji Geliştirme Bölgesinde sanayi işletmelerine yönelik yeni nesil dijital danışmanlık üzerine bir sistem tasarımı ve bölgedeki Ticaret ve Sanayi odalarına yönelik bir kurumsal yapılanma yazılımı geliştirmeye çalışmaktadır. Bununla birlikte KOBİZON başta Avrupa Birliği projeleri olmak üzere, Kalkınma Ajansı, KOSGEB, TKDK vb. kurumların hibe çağrılarına yönelik de danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Şirket ayrıca yatırım projeleri analizi, iktisadi Pazar araştırmaları ve dijital yeni nesil pazarlama, web tasarım konularında da şirketlere hizmet sunmaktadır. Kurucusu ve sahibi uzun yıllardır reel sektör ile ortak çalışmalar yapan ve TOBB Zonguldak ili Akademik Danışmanlık görevini yürüten Dr. Öğr.Üyesi Ferdi KESİKOĞLU’dur.

Genç ve dinamik çalışma ekibiyle bölge ve ülke genelinde hizmet sunmaya çalışan KOBİZON ile sorunlarınıza çözüm bulmaya sizleri bekliyoruz.